Czy może być gorzej?

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Re: Czy może być gorzej?

Pisanie by Levi Ackermann on Sro Paź 10, 2018 6:48 am

"Tch. Nie ma takiej możliwości, Erwin. Musiałbyś całkowicie wstrzymać wtedy misje dla Oddziału Specjalnego"

Mimo iż mial godnego zastępcę którego bardzo szanował i któremu ufał, nie chciał puścić ich samych. Bo ilekroć słuchał się kogoś, a nie własnych przeczuć, ci ludzie ginęli. Wierzył że będąc w pobliżu jest w stanie uratować najważniejszych ludzi.

"Jeśli masz odwagę wejść do laboratorium Hange, mógłbyś zdobyć dla mnie notatki o Edenie?" Chciał mu się lepiej przyjrzeć z tej drugiej strony. W Nie wejdzie tam bo w jej laboratorium panował chaos i brud.

Admin

Ranga : Kapitan
Zdrowie : 60/60
Przywództwo : 70
Zręczność : 75
Szybkość : 95
Koncentracja : 85
Liczba postów : 31

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Erwin Smith on Sro Paź 10, 2018 12:19 pm

"I gotów jestem to zrobić, jeśli nie zrozumiesz, że nie możesz tak lekceważyć swojego zdrowia," odpowiedział mu stanowczo. "Jeśli Oddział Specjalny nie będzie aktywny przez kilka dni, nic złego się nie stanie. Ale jeśli ty stracisz swoje umiejętności i zdolność do walki, wszyscy ucierpimy."

Spojrzał na niego takim wzrokiem, jakby chciał dać mu do zrozumienia, że nie będzie akceptował dalszego sprzeciwu. Złagodniał nieco jak usłyszał prośbę Levi'a.

"Nie wiem ile Hange już zdążyła zanotować. Spróbuję, sam jestem ciekaw co już wiemy. Przede wszystkim musimy rozmawiać z samym Erenem, jak i z jego znajomymi. Ale Levi, nie będę mógł ci przekazać informacji, jeśli nie będziesz stosował się do moich próśb."

Erwin Smith
Admin

Ranga : Dowódca
Zdrowie : 75/75
Przywództwo : 100
Zręczność : 60
Szybkość : 70
Koncentracja : 80
Liczba postów : 39

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Levi Ackermann on Sro Paź 10, 2018 9:20 pm

Zmienił też temat celowo bo wiedział, że Erwin nie odpuści. Zawsze kiedy chodziło o jego bliskich towarzyszy, dbał o to żeby  byli bezpieczni. Levi'owi nie zawsze się to podobało, choć pewnie dzięki temu jeszcze żył.

"Tak jak powiedziałem, ponoszę pełną odpowiedzialność za tego chłopaka. Jednak w rozmowach nie jestem najlepszy. Chyba że uwzględniamy tortury." Nie mówił na poważnie oczywiście, nie zamierzał już torturować Erena. Jednak pilnował żeby ten wypełnił swoją misję tak jak należy.

Wzrok Kapitana zawędrował do stojących nieopodal filiżanek, które wywołały w nim wspomnienia. Przeniósł swoje obojętne spojrzenie na dowódcę i odezwał się. "Zawsze byleś dupkiem." Skwitował a potem zaczął opowiadać swoje wspomnienia.

//MOŻLIWOŚĆ POJAWIENIA SIĘ SPOILERÓW

Minęły dwa dni odkąd Levi stracił swoich przyjaciół, Isabel i Farlana, podczas misji na której to miał zginąć Erwin. Z jego własnych rąk. I prawie zrobiłby to później, gdyby nie Miche który go po prostu powstrzymał. Był to też jeden z niewielu momentów kiedy Levi jawnie okazał swoje uczucia. Milczał cała drogę powrotną, a kiedy na przeszkodzie pojawił się tytan, zabijał go z niebywałą wściekłością. Obiecał sobie jednak że nie będzie niczego żałował. Aż do śmierci, a już na pewno nie tego, że zdecydował się podążać za Erwinem. Erwin wznosił wzrok ku czemuś, czego Levi nie potrafił dostrzec. Dlatego pomimo wyraźnego bólu w sercu, odpuścił możliwość zabicia go.

W momencie gdy wjeżdżali do miasta, tłum ludzi dookoła przyglądał się im. Część patrzyła na nich z podziwem, inni z pogardą.

"Mamusiu patrz! To dowódca Erwin i jego wspaniali towarzysze! Wrócili, niedługo uratują ludzkość!" krzyknął radośnie jeden z chłopców. Levi przeniósł na niego wzrok i prychnął cicho pod nosem.  " Gdyby tylko wiedział jaka rzeź odegrała się przed chwilą za murami. Dlaczego ludzie wierzą w Erwina.." pomyślał. Okropnie go to nurtowało.

Miche który jechał na swoim koniu obok Erwina, ale nieco za nim bo to w końcu Erwin był tu dowódcą oddziału, odezwał się, zerkając przez ramię na jadącego z tyłu Levi'a.

"Zawsze ufam twoim wyborom. Jednak on zaatakował cię już dwa razy. " wiedział bo dwa razy go obronił. " Jesteś pewien że możemy mu zaufać?"

Admin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Erwin Smith on Sro Paź 10, 2018 10:17 pm

Erwin nie skomentował tego co Levi powiedział na jego temat. Wiedział, że tak naprawdę kapitan go szanuje. Aczkolwiek jego sposób okazywania respektu był naprawdę niekonwencjonalny. Dowódca zauważył, że Levi zamyślił się i pozwolił mu pogrążyć się w swoich myślach, nie przeszkadzał mu.

---

Genialna formacja Erwina nie była zbyt przydatna podczas drogi powrotnej, nie tylko ze względu na to jak bardzo flary zmokły. Mieli zdecydowanie za mało ludzi. Jednak na szczęście - o ile można to było tak nazwać - trafili tylko na kilka tytanów. Nawet w takim stanie Zwiadowcy mogli sobie z nimi poradzić, głównie dzięki Levi'owi. Mimo wszystko, Erwin był czujny. Były kryminalista przecież próbował go zabić i choć blondyn wierzył, że sytuacja nie powtórzy się, wolał dmuchać na zimne.

Gdy w końcu przekroczyli bramę miasta i wjechali w tłum oczekujących na nich ludzi, Erwin potrafił sobie wyobrazić jak wyglądali w oczach cywilów. Mokrzy od deszczu i krwi, wrócili znowu z podkulonymi ogonami. Usłyszał nagły okrzyk dziecka i aż spojrzał w jego stronę - jedyne ciepłe powitanie wśród nieprzyjemnych szeptów. Dowódca szybko odwrócił wzrok, skupił się na swoim zastępcy.

"On stracił wszystko, Miche. Od tej pory będzie się kierował swoją nienawiścią do tytanów. Przestałem być jego celem," powiedział spokojnie i sam zerknął na Levi'a. "Nie będę go traktował jak wroga, a z czasem i on przestanie mnie tak traktować. Chcę, żebyście wy również przestali tak na niego patrzeć. Atakował mnie, ale to nie pierwszy żołnierz, który pod wpływem emocji usiłował mnie skrzywdzić."

Choć nie bardzo można było powiedzieć, że to było tylko pod wpływem emocji. Levi otrzymał jednoznaczne zlecenie - zabić Erwina.

Erwin Smith
Admin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Levi Ackermann on Czw Paź 11, 2018 6:45 am

Levi mimo iż jechał bardzo z tyłu, wyczuł jakby że Erwin i Miche o nim rozmawiają przez co skierował spojrzenie w ich stronę. Jego twarz pozbawiona była jakichkolwiek emocji.

Miche wysłuchał swojego przyjaciela do końca, a potem wydał z siebie cichy i krótki odgłos zamyślenia "Hm". Po niedługiej chwili milczenia, odezwał się ponownie " Z mojej strony może liczyć na wyrozumiałość. Tak długo jak będzie respektował i przestrzegał wszystkie nasze zasady" po czym lekko się uśmiechnął." Poczekaj aż Hange go pozna. Zrobi mu porządny chrzest "

Admin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Erwin Smith on Czw Paź 11, 2018 8:23 am

"Do tej pory starałem się trzymać ją z dala od niego, obawiałem się, że nie będą w stanie dogadać się. Dalej mam takie obawy. Straciliśmy całą drużynę wraz z Flagonem, więc od Dowódcy teraz zależy gdzie Levi trafi. Może nie przewidzieć potencjalnych reakcji Levi'a na innych, a uwzględniając ekscentryczny charakter Hange, może pojawić się konflikt..."

Zauważył, że Levi patrzy w ich stronę, jednak wiedział że nie jest to możliwe, żeby cokolwiek słyszał. Odwrócił się znowu w stronę Michego.

"Chciałbym, żeby trafił do nas. Ale to nie jest odpowiednie miejsce na taką rozmowę."

Cały czas czuł wzrok cywilów na swoich plecach, jakby chcieli go przebić na wylot. Jak miał uratować ludzkość gdy tracili coraz więcej zwolenników? Co się stanie kiedy ludzie całkowicie przestaną dołączać do Zwiadowców? Czy wszystkie ich starania pójdą na marne?

Nie, nie mogę stracić wiarę w ludzi. Bo wtedy oni przestaną wierzyć w nas.

Erwin Smith
Admin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Levi Ackermann on Czw Paź 11, 2018 11:55 am

"Trzeba porozmawiać z dowódcą. Też wolałbym mieć go na oku." Zwłaszcza że Levi był szybki, zwinny i naprawdę silny. Miche wierzył że byłby go w stanie mimo wszystko zatrzymać gdyby powstała taka konieczność."Porozmawiaj z dowódcą Shadisem. Na pewno po przedstawieniu mu logicznych argumentów, wyrazi zgodę. A co do Hange, kto wie? Może znajdą wspólny język."

Miche wyciszył się jednak, bo obserwują Erwina, dostrzegł na jego twarzy wyraz zwątpienia. Znał go bardzo dobrze, wiedział z czym wiązała się ta mina i co było jej powodem.

Kiedy juz przejechali przez miasto, dotarli do stajni gdzie musieli zostawić konie. Miche dopilnował żeby Levi pojechał z nimi, blisko ich boksu. Następnie zeskoczył z konia i zaczął zdejmować z niego siodło. "Upewnij się że koń nie jest ranny i nakarm go" zwrócił się do czarnowłosego.

Levi prychnął z wyraźnym niezadowoloniem i również zeskoczył " Wiem jak mam z nimi postępować." W pewnym stopniu odbierał wszystko jako atak. Choć Miche zwrócił się do niego naprawdę spokojnym tonem.

Admin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Erwin Smith on Czw Paź 11, 2018 12:45 pm

Erwin już nic nie mówił, ale Miche mógł mieć pewność, że wszystko będzie załatwione. Był skrupulatny i zawsze dokańczał rozpoczęte zadania czy sprawy. Jednak po tej porażce, będzie musiał chwilę odczekać, zanim będzie mógł porozmawiać z dowódcą. Skąd miał wiedzieć, że wkrótce sam miał go zastąpić?

Jak dojechali do stajni, zsiadl ze swojego konia i miał zdjąć siodło kiedy usłyszał rozmowę Michego i Levi'a. Spojrzał na nich poważnie.

"Miche, zajmę się twoim koniem. Czy mógłbyś zorientować się gdzie Hange teraz jest?"

Mimo, że był zmęczony, dotarł do wniosku że nie może odpocząć dopóki nie załatwi resztę spraw. Poza tym biorąc pod uwagę stan Levi'a, nie mógł dopuścić do bójki. Erwin wierzył, że będzie w stanie trzymać go pod kontrolą.

Erwin Smith
Admin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Levi Ackermann on Czw Paź 11, 2018 1:03 pm

Miche był nieco zaskoczony reakcją Levi'a, jednak nie odpowiedział nic bo dostał polecenie od Erwina. Kiwnal głową i udał się w kierunku laboratorium Hange, bo tam najczęściej urzędowała.

Levi spojrzał za nim a potem ściągnął siodło ze swojego konia " Powiem Ci wszystko, co krąży mi po głowie. Po pierwsze jestem wściekły i zmęczony tym jak potoczyły się sprawy, a po drugie nie próbujcie wytresować mnie na kogoś kim według was powinienem być. Ja jestem na tym żaglu, i to ja jestem panem swego morza" Powiedział nieco oschłym tonem i zerknął na Erwina.

"Doskonale wiem, że zamierzasz zrobić ze mnie waszą broń. Nie mam nic przeciwko, zabije każde z tych ścierw jakie tylko spotkam na drodze. Ale na własnych warunkach."

Pomimo iż mial szacunek do dyscypliny i struktury, na samym początku jego działalności nie odpowiadała mu wizja całkowitego podporządkowania się wojsku.

Admin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Erwin Smith on Czw Paź 11, 2018 1:43 pm

Erwin pozwolił mu mówić, nie wtrącał się. Nie zamierzał też wymagać od Levi'a dyscypliny - niech mówi wszystko co myśli i takim tonem, który pozwoli mu choć trochę się wyżyć. Pamietal doskonale swoją pierwszą misję i widok rozerwanych towarzyszy.

"Levi, doceniam twoje umiejętności oraz indywidualność. Nie chcę, żebyś był maszyną do zabijania, tylko naszym towarzyszem w tej wojnie. Nie tylko twoja siła jest nam potrzebna, ale twój unikalny sposób myślenia może okazać się cenniejszy niż wszelkie plany, które do tej pory tworzyliśmy. Nie jesteś żołnierzem i nigdy nim nie będziesz."

Krew jeszcze mu powoli sciekala z rany na szyi, ostrza Zwiadowców były śmiertelnie niebezpieczne. Rany ciężko się potem goiły, zwłaszcza w takich miejscach.

"Będziesz działał równolegle z armią. Nie dostaniesz oficjalnej rangi, za to będziesz mógł dzialać zgodnie z własną wolą. Jednak najpierw będę musiał przekonać Dowódcę."

Erwin Smith
Admin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down