Słyszysz nieludzki krzyk...

Go down

Słyszysz nieludzki krzyk...

Pisanie by MG on Pią Paź 12, 2018 6:12 pm

Na dworze, pod gołym niebem, znajduje się odgrodzony obszar, do którego nie każdy ma wstęp. Wydzielony prowizorycznymi ścianami teren należy do obszaru badań Hange Zoe. Od czasu do czasu słychać dziwne, głośne westchnięcia, a czasami nawet i obolały, niepokojąco ludzki jęk. Jednak nie jest to izba przesłuchań czy sala tortur, tylko prowizoryczne laboratorium - to właśnie tutaj przeprowadzane są badania nad tytanami.

Przed wejściem swoją wartę pełni strażnik, który weryfikuje osoby wchodzące do środka. Nie po to, żeby chronić osobniki, które znajdują się wewnątrz… lecz dlatego, że każdy, kto tu wejdzie, może skończyć z odgryzioną kończyną, albo i stracić głowę, zanim zdąży zorientować się, że coś jest nie tak.

Sonny i Bean - odpowiednio: 4-metrowy i 7-metrowy tytan - tkwią tu w bezruchu niezależnie od pogody. Sonny, wyjątkowo spokojny tytan o dużych, jasnych oczach i blond włosach, siedzi w niewygodnej pozycji, przykuty do ziemi wielkimi gwoździami. Nie reaguje jakoś specjalnie na ludzi, którzy do niego podchodzą, ale to tylko złudzenie. Jest tak samo groźny jak jego towarzysz - Bean.

Bean leży na brzuchu, jakby to było kolejne zabezpieczenie. Tytan o brązowych włosach uważnie obserwuje każdego człowieka, który się do niego zbliża - a jeśli ktoś podejdzie zbyt blisko, atakuje gwałtownie, szczerząc swoje obrzydliwe zęby.

Największym zagrożeniem nie jest jednak tytan, tylko człowiek - Hange Zoe, adoptowana matka tych tytanów. Lepiej nie wchodzić jej w drogę, zwłaszcza kiedy zajmuje się kolejnymi sadystycznymi eksperymentami.
MG
MG
Mistrz Gry

Liczba postów : 14
Join date : 06/10/2018

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach