Shingeki no Kyojin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mistrz Gry

Go down

Mistrz Gry Empty Mistrz Gry

Pisanie by Erwin Smith Czw Paź 11, 2018 8:48 pm

Wszelkie uwagi, prośby, pytania kierować do adminów.

MG - główny mistrz gry, odpowiedzialny za wydarzenia w zawarte w wątkach w fabule, a także wprowadzanie NPC oraz tytanów do istniejących wątków. Ma uprawnienia do rozstrzygania sporów między postaciami, ustalania aktualnej pogody, czy też wydarzeń jak np. postać x spotkała na swojej drodze do domu przestępców. Mistrz gry prowadzi rozgrywki zorganizowane, czyli wyprawy, gdzie ma większą kontrolę nad wydarzeniami. Na wyprawach MG będzie pisać również za pozostałych zwiadowców, którzy będą tworzyli tło ale też wchodziły w relacje z pozostałymi postaciami. Wszelkie działania kalkuluje na podstawie punktów umiejętnościiwych postaci oraz rodzajów tytanów. MG podejmuje również decyzje na podstawie kostki do gry lub generatora liczb.

Keith Shadis - mistrz gry odpowiedzialny za treningi rekrutów oraz żołnierzy. Przyznaje dodatkowe punkty za prawidłowo odbyte treningi, które można następnie dobrowolnie rozdzielić. Wyjątkiem jest sytuacja w której trening dotyczy konkretnej umiejętności, np. za zapis na trening jedynie ze zwinności, przydzielone punkty będą dostępne tylko w tej kategorii

Mistrzowie gry mogą obrażać, krzywdzić i stawiać postacie w czasami trudnych sytuacjach. Nie mają prawa zabijać postaci innych użytkowników, działać wbrew logice, obrażać użytkowników. Mistrzowie gry stosują się do ograniczeń punktowych poszczególnych postaci, jak i kierują się główną fabułą serii Shingeki no Kyojin.

Mistrzowie gry mogą pojawić się we wszystkich tematach związanych z fabułą forum, natomiast obecność MG w rp pisanych w Offtopie jest tylko na życzenie.

_________________
Skype: s.h.a.r.o. | Insta: sharo.47
Erwin Smith
Erwin Smith
Admin

Mistrz Gry 2hs94ox
Ranga : Dowódca
Zdrowie : 75/75
Przywództwo : 100
Zręczność : 60
Szybkość : 70
Koncentracja : 80
Liczba postów : 39
Join date : 06/10/2018

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach